کسی که بر مرکب شکیبایی سوار شود به پیروزی نهایی دست می يابد. حضرت علی (ع)

گروه ورتا هاست

درباره ما

برای کسانی که به پشت صحنه علاقه دارند

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

بیش از 10 سال است که گروه ورتا وب در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال ایرانی و فارسی زبان داشته باشیم.

فرهنگ گروه ورتا وب

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.اینترنت یک فرصت است؛ هم برای مردم ایران و هم کسب و کارهای ایرانی. پس لازم بود راهی آسان، مطمئن و کم‌هزینه برای ورود کسب و کارها به دنیای اینترنت وجود داشته باشد. راه‌حل ما برای این مساله، ورتا وب بود. راهی برای آنکه در غنی شدن و افزایش کیفیت وب فارسی، نقشی داشته باشیم.

تیم متخصص ما

advanced divider

کسانی که در کنار یکدیگر گروه ورتا وب را ساختند

امیرحسین سلیمی

طراح و توسعه دهنده

علی فیض اله زاده

کارشناس امور مالی و مالیاتی

خاتم تدین

گرافیست - UI/UX Designer

علیرضا تبریزی

بنیان گذار و توسعه دهنده

فرشاد جوانفکر

طراح و توسعه دهنده اپلیکیشن

هومن آسنجرانی

طراح و توسعه دهنده اپلیکیشن

رها واعظی

استراتژی و تولید محتوا

علی هاشمی

تحلیلگر و مدیر SEO

برخی از مشتریان وفادار ما

شفاف باشید ؛ تا متفاوت بمانید

ورتا وب با همراهی شما قصد دارد ، فصلی نو در بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.